OUR WEBSITE USES COOKIES...


...as almost all websites do, to help provide you with the best experience we can. The cookies cannot identify you.
If you continue to use this site we will assume that you are happy with this.
toplogo

0
YOUR CART IS EMPTY

SPOSÓB I TERMIN SPEŁNIENIA ŚWIADCZENIA ORAZ KOSZT DOSTAWY

 1. Sprzedający zobowiązany jest do dostarczenia rzeczy w stanie wolnym od wad.
 2. Czas realizacji zamówienia oznacza orientacyjny termin, w którym zamówienie powinno zostać wysłane do Klienta. W sytuacjach losowych, Właściciel Sklepu zobowiązany jest poinformować Klienta o ewentualnych opóźnieniach drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 3. W przypadku kilku produktów zamawianych w jednej przesyłce czas realizacji zamówienia odpowiada najdłuższemu czasowi realizacji spośród produktów, znajdujących się w zamówieniu.
 4. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się w dniu zaksięgowania wpłaty na koncie
 5. Zakupione towary są dostarczane pod wskazany przez Klienta adres przez firmę kurierską.
 6. Cennik dostawy stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu.
 7. Sklep wystawia fakturę VAT marża na zakupiony towar.
 8. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Konsumentowi istotnych postanowień umowy sprzedaży następuje poprzez przesłanie Konsumentowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej towar wydruku faktury VAT marża.
 9. Klient zobowiązany jest do odebrania zamówionej przesyłki.
 10. Sprzedający może w każdym czasie dokonać weryfikacji poprawności i prawdziwości danych wprowadzonych przez Klienta. Sprzedającemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 10 roboczych od dnia zawarcia umowy w sytuacjach, o których mowa w 5.12.7. powyżej.
 11. Klient zobowiązany jest sprawdzić, czy opakowanie ma ślady otwierania lub uszkodzenia w momencie jego dostawy w obecności kuriera lub pracownika poczty. W przypadku stwierdzenia śladów otwierania lub uszkodzeń opakowania mogących powstać w trakcie transportu Klient zobowiązany jest do sporządzenia wraz z kurierem lub pracownikiem poczty odpowiedniego protokołu oraz niezwłocznego zawiadomienia Właściciela Sklepu na wskazany adres e-mail: contact@yourartmaison.com.
NEWSLETTER

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER.

Receive informations from Your art maison on collections, product updates, new arrivals & special projects. We send no mare than once or twice a month.


I agree to receive commercial information by electronic means in accordance with the Act of 18.07.2001 on the provision of electronic services (Dz.U.nr144,poz.1204, z późn. zm.) from the Your art maison shop